چرا تدریس خصوصی زبان انگلیسی

شنبه 9 اردیبهشت 1396 ساعت 12:33

شاید آموزش زبان انگلیسی مهم ترین قدم برای بهبود کیفیت زندگی شما باشد.

هیچ فکر کرده اید که یادگیری زبان انگلیسی چقدر می تواند در زندگی شما تاثیر گذار باشد ؟ چرا که میلیون ها صفحات وب و مجلات علمی دنیا به زبان انگلیسی می باشد و همینطور زبان بین الملل نیز زبان انگلیسی است.

و اما چرا تدریس خصوصی زبان انگلیسی ؟

موسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانها به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و باتجربه از کشور انگلیس و آمریکا و همچنین آماده شدن برای آزمون هایTOEFL –  IELTS در خانه و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات می باشد.
موسسه زبان های خارجه دنیای زبان تخصصی ترین موسسه زبان های خارجه دنیا در تهران می باشد که با متدهای نوین آموزشی می تواند هرچه زودتر زبان آموز را به سطح مطلوبی از یادگیری زبان مورد علاقه خودش برساند. این موسسه با پیشنهاد ۳۵۵ جلسه خصوصی با متخصص ترین اساتید زبان انگلیسی و سایر زبان ها به زبان آموز این راهنمایی را می کند که بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن زبان انگلیسی و یا زبان مورد علاقه خود را فرا بگیرد.
تمامی اساتید موسسه زبان های خارجه دنیای زبان تحصیل کرده خارج از کشور می باشند که با توجه به سوابق بالای خود در زمینه تدریس توانسته اند سبب متمایز شدن موسسه زبان های خارجه دنیای زبان نسبت به دیگر موسسات زبان شوند و زبان آموزان عزیز بتوانند با  خیالی آسوده در کوتاه ترین زمان و با کیفیت بسیار عالی زبان انگلیسی را فرا بگیرند .

چنانچه قصد مسافرت و یا مهاجرت را دارید و می بایست در مدت زمان کوتاهی زبان مورد علاقه خود را یاد بگیرید همین حالا با شماره های موسسه تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید .

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

شنبه 9 اردیبهشت 1396 ساعت 12:32

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی معمولا از ۱۰ هزار تومان تا ۵۰ هزارتومان برای هر جلسه متفاوت می باشد. همچنین افرادی که در حوزه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور و آزمونهای زبان انگلیسی فعالیت می کنند ممکن است برای هر جلسه مبلغی ما بین پنجاه تا صد هزار تومان را هم طلب کنند. در  واقع مدرسینی که دبیر رسمی می باشد به نسبت دانشجویانی که تدریس می کنند برای جلسات تدریس هزینه بیشتری دریافت خواهند کرد.

در مواقع خاص مدرسانی که کتابهای تالیفی زیادی داشته و یا برای تدریس زبان کنکور (مثلا) مشهور شده است، ممکن است مبالغی بیشتر از این را هم طلب کند. حتی مبلغی که دبیران زبان انگلیسی درخواست می  کنند به محل سکونت ، تجربه وسابقه مدرس، مدرک تحصیلی مدرس و … نیز بستگی دارد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

لازم به ذکر است، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا هر درس دیگری مقدار معینی ندارد و با توجه به تجربه و سابقه مدرس و شهر محل تدریس متغییر است. البته بسیاری از دبیرانی که به صورت توافقی تدریس می کنند و برای برگزاری جلسات تدریس خصوصی بر سر هزینه می توانید به توافق برسید.

آزمون IELTS

شنبه 9 اردیبهشت 1396 ساعت 12:31

IELTS ‪( International English Language Testing System)‬‬‬

موسسه زبان های خارجه دنیای زبان با بیش از ۲۰ سال تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی به جهت آماده سازی زبان آموزان برای آزمون IELTS و همینطور تدریس خصوصی IELTS در منزل ،محل کار و موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه آموزش خصوصی آیلتس می باشد.

هم اکنون می توانید جهت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید.

آزمون آیلتس یکی از آزمون بین الملی زبان انگلیسی است. این آزمون توانایی برقراری ارتباط در زبان انگلیسی را با توجه به مهارت های چهار گانه Listening ، Reading ، Speaking ، Writing در افرادی که می خواهند در کشورهای انگلیسی زبان تخصیل یا کار کنند ، می سنجد.آزمون در دو نوع مختلف آکادمیک و جنرال ترینیگ برگزار می شود:
* امتخان آکادمیک توانایی انگلیسی داوطلبانی را می سنجد که قصد دارند تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی به بالا در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه دهند. یکی از مهمترین شرط های پذیرفته شدن در این دانشگاه ها فراهم آوردن سطحی قابل قبول از نمره این امتحان می باشد.
* نوع جنرال ترینینگ آزمون آیلتس معلومات داوطلبان را در سطخی وسیعتر و در بستری علمی – اجتماعی می سنجد. آزمون جنرال ترینینگ برای کسانی مناسب است که قصد دارند تحصیلات پیش دانشگاهی خود را در کشوری انگلیسی زبان به پایان برسانند و یا به منظور گذراندن دوره های کوتا ه مدت کاری و یا دست یافتن به فرصت های شغلی قصد سفر به این کشور ها را دارند. به علاوه کارنامه این امتحان از جمله مدارکی است که در جریان بررسی پرونده های مهاجرت کشورهای استرالیا، نیوزلند و کانادا از متقاضیان طلب می شود.
از سال ۱۹۸۹ ، IELTS در سرتاسر جهان به عنوان آزمونی استاندارد و جهانی که توانایی های لازم برای برقراری ارتباط در انگلیسی را می سنجد ، مورد پذیرش قرار گرفته است.
برگزارکنندگان IELTS به طور مداوم در بخش تحقیقات سرمایه گذاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آزمون در هر زمان و هر مکانی که برگزار می شود عادلانه است و شرایط برای همه افرادی که با ملیت ها و سوابق و جنسیت و سبک زندگی متفاوت در آن شرکت می کنند ، برابر باشد.
امتیاز دهی و اعلام نتایج :
تصحیح IELTS در مرکز آزمون توسط مصححان آموزش دیده و آزمون گیرندگان انجام می گیرد.
مصححان آموزش می بینند تا قوانین تصحیح IELTS را کاملا درک کنند و هر دو سال یک بار مورد سنجش قرار می گیرند که به صورت استاندارد صحیح کنند.
داوطلبان امتیازی بین ۱ – ۹ می گیرند. برای هر مهارت به طور جداگانه امتیازی وجود دارد از ۴ امتیاز مختلفی که برای ۴ مهارت مختلف است ، میانگین گرفته می شود تا امتیاز نهایی حاصل شود.
Overall band score
داوطلبان یک کارنامه دریافت می کنند که Band Score و امتیاز هر کدام از ۴ مهارت Listening ، Reading ، Writing و Speaking را مشخص می کند. هرکدام از بخش های تست اثر یکسانی دارند. Band Score با میانگین گرفتن از ۴ امتیاز بخش های مختلف محاسبه می شود.
در سیستم امتیاز دهی IELTS حداکثر دقت امتیاز دهی ۰٫۵ است به عنوان مثال اگر میانگین امتیازات کسی با ۰٫۲۵ تمام شود آن را گرد می کنند و ۰٫۵ قرار میدهند و اگر در آخر امتیاز کسی ۰٫۷۵ داشته باشد ، اولین عدد صحیح بعد از آن را برای او منظور می کنند.
Listening & Reading
بخش های Listening و Reading آزمون IELTS ، ۴۰تست داشته و هر تست ۱ نمره دارد. حداکثر نمره خامی که یک داوطلب می تواند به دست آورد ۴٫۰ است. امتیاز نهایی که بین ۱ – ۹ است براساس نمره خام به داوطلبان داده می شود.
با این وجود که موارد امتحانی IELTS پیش از آزمون کاملا بررسی می شوند ، تفاوت های اجتناب ناپذیری در سطح دشواری نگارش های مختلف این آزمون وجود دارد. به منظور برابر سازی همه نگارش های آزمون ، نمره نهایی به گونه ای محاسبه می شود که کلیه داوطلبانی که Band Score برابر می گیرند ، سطح اطلاعات یکسانی داشته باشند.
Writing & Speaking
Writing
آزمون گیرندگان برای هریک از ۴ بخش : ” Task Achievement ، Task Response ، وضوح ، منبع کلامی و صحت گرامری” یک امتیازی در نظر می گیرند ، هر کدام از این ۴ بخش ارزش یکسانی دارند. که نمره نهایی در بازه ۱ – ۹ می باشد.

Speaking
آزمون گیرندگان برای هریک از ۴ بخش : ” روان صحبت کردن ، منابع کلامی ، صحت و درستی گرامری ، تلفظ” امتیاز یکسانی را در نظر میگیرند ،که نمره نهایی در بازه ۱ – ۹ می باشد.

آزمون بین المللی IELTS

آزمونی است که چهار توانایی شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت‌کردن را مورد سنجش قرار می دهد. این آزمون دانش زبان انگلیسی شرکت‌کنندگان در امتحان را در ۹ سطح مختلف از نا‌آشنای کامل به زبان انگلیسی )با نمره یک ( تا سطح آشنای کامل به زبان انگلیسی )با نمره ۹( طبقه‌بندی می‌کند. آزمون IELTSS توسط دانشگاههای مختلف از جمله دانشگاه‌های استرالیا، انگلستان، بریتانیا، و کانادا و همینطوردر سطح رو به افزایشی در ایالات متحده به عنوان مدرکی معتبر برای تعیین سطح زبان انگلیسی دانشجویان به رسمیت شناخته شده و از مهمترین مدارک مورد نیاز به‌منظور اخذ پذیرش دانشگاهی به‌شمار می‌آید.

امتحان آیلتس در دو نوع “آکادمیک” و “جنرال” برگزار میشود.نوع آکادمیک برای کسانی مناسب است که می خواهند در یک کشور انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند.نوع جنرال برای کسانی مناسب است که میخواهند به یک کشور انگلیسی زبان مثل استرالیا ، نیوزلند ویا کانادا مهاجرت کنند.این دو نوع فقط در بخش Reading و Writing با هم فرق میکنند . بخش Reading و Writingدر نوع نوع آکادمیک تخصصی تر است تا در نوع جنرال .

دوره های آمادگی آزمون IELTS

سیستم آموزش موسسه دنیای زبان برگرفته از سیستم آموزشی BritishCouncil می باشد . این سیستم در واقع یک سیستم آموزشی برگرفته از منابع مختلف آموزشی جهت آمادگی شرکت در آزمون ieltss می باشد.

در این سیستم آموزشی هر زبان آموز متناسب با نوع آزمون IELTS مد نظر خود (Academic یا General) دارای برنامه آموزشی اختصاصی خواهد بود . بدین ترتیب که:

• زبان آموز در ابتدای دوره و از طریق یک آزمون استاندارد شبیه سازی شده(IELTS Mock Test) ارزیابی شده و تعیین سطح خواهدشد. بدین ترتیب نقاط قوت و ضعف زبان آموز در چهار مهارت اصلی (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن) مشخص خواهدشد.
• سپس زیر نظر یک سوپروایزر مجرب قرار خواهد گرفت تا با تحلیل فاصله دانش فعلی هر زبان آموز با سطح مطلوب و ضمن در نظر گرفتن سایر عوامل مؤثر در فرایند آموزش، نسبت به طراحی برنامه آموزشی وی (Training Path) اقدام شود و به دنبال آن فرایند یادگیری زبان آموزان به موازات حضور در کلاسهای آموزشی ، به دقت مورد پایش قرار گیرد.
• زبان آموز به صورت هفتگی و بر اساس برنامه زمان بندی مشخص، از مشاوره حضوری سوپروایزر بهره مند خواهد شد.
• زبان آموز بر اساس برنامه ای مشخص در آزمونهای استانداردشدۀ متعددی که زیر نظر ممتحنین IELTS تدوین شده اند شرکت خواهد کرد تا به طور مستمر سطح ارتقاء توانمندی های وی در چهار مهارت اصلی مورد سنجش قرار گیرد و در صورت نیاز برنامه وی مورد اصلاح قرار گرفته یا مواد آموزشی مکمل در اختیارش قرار گیرد.
• بسته آموزشی شامل کتب و منابع آموزشی مورد نیاز هر فرد متناسب با برنامه آموزشی او در اختیارش قرار خواهد گرفت.